Wypadek na S3 pod Sulechowem. Zderzenie samochodów. Droga zablokowana

20 czerwiec 2024
Wypadek na S3 pod Sulechowem. Zderzenie samochodów. Droga zablokowana Redakcja/archiwum

Wypadek na S3 pod Sulechowem. Zderzyły się trzy pojazdy. Droga w stronę Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do zielonogórskich służb ratowniczych w czwartkowe popołudnie, 20 czerwca, chwilę po godzinie 14:15. Na 180-kilometrze trasy S3 między Sulechowem a Zieloną Górą doszło do wypadku drogowego. Samochody zderzyły się na wysokości miejscowości Cigacice.

- Z pierwszych informacji wynika, że zderzyły się trzy pojazdy. Jeden z nich należy do służby drogowej - relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Wypadek S3. Dwie osoby poszkodowane

Do akcji wyruszyły cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Zielonej Góry i Sulechowa. Wysłano także ochotników z OSP Cigacice. Ponadto na miejsce skierowano zespoły pogotowia ratunkowego i patrole policji.

- Dwie osoby zostały poszkodowane. Są pod opieką medyków - informuje st. kpt. Kowalski.

Sytuacja na S3. Droga zablokowana

Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana. Na ekspresówce stworzył się korek, który sięga już wsi Nowy Świat. Kierowcy samochodów osobowych mogą skorzystać z objazdu "starą trójką" przez Cigacice.

Godzina 14:50: Jak przekazuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami co najmniej do godziny 17:20.

Przeczytaj też: Zostawił auto na zjeździe z S3 koło Zielonej Góry. Nieźle się wkopał


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u