Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie Forda i Volkswagena

21 czerwiec 2024
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie Forda i Volkswagena

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w piątkowy poranek, 21 czerwca. Kilka minut po godzinie 8:10 na ulicy Henryka Sienkiewicza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Volkswagena jadąc w kierunku ul. Wrocławskiej, zwolnił przed przejściem dla pieszych. Wtedy w jego tył uderzył kierowca Volkswagena.

Kolizja Zielona Góra. Przyjechały służby

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz podstawowy zespół pogotowia ratunkowego. Dojechał także patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy o własnych siłach. Zostali przebadani przez medyków, lecz na szczęście nic im się nie stało.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Został zatrzymany do kontroli drogowej. Skończył w kajdankach


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u