Tak wiozła dzieci na skuterze. Policjanci byli bezwzględni (FILM)

24 czerwiec 2024
Tak wiozła dzieci na skuterze. Policjanci byli bezwzględni Fot. KPP Międzyrzecz

Niebezpieczna jazda przerwana przez policjantów z Międzyrzecza. Kobieta wiozła dzieci na skuterze w sposób rażąco niezgodny z przepisami. Teraz stanie przed sądem.

Sytuacja miała miejsce w czwartkowe popołudnie, 20 czerwca. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Międzyrzecza w trakcie patrolu zwrócili uwagę na skuter, który wydał im się przeładowany.

- Na motorowerze, który zgodnie z konstrukcją jest przeznaczony do przewozu maksymalnie dwóch osób, znajdowała się 32-letnia kobieta wraz z dwójką małych dzieci. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu pojazdu do kontroli - relacjonuje mł. asp. Mateusz Maksimczyk, rzecznik policji w Międzyrzeczu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich są już na finiszu

Przewożenie dzieci na skuterze. Przerwano niebezpieczną jazdę

Szybko okazało się, że dzieci posiadały jedynie kaski rowerowe. Co więcej, były usadowione na skuterze w sposób, który zagrażał ich bezpieczeństwu.

- Ze względu na rażące naruszenie przepisów, funkcjonariusze zdecydowali się na skierowanie wobec kobiety wniosku o ukaranie do sądu. 32-latka została poinformowana o potencjalnych konsekwencjach prawnych oraz finansowych wynikających z jej czynu - informuje mł. asp. Maksimczyk.

Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie przepisów.

Przeczytaj też: Zaginął Kewin Watral z Zielonej Góry. Trwają poszukiwania młodego mężczyzny


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u