Zaginął Kewin W. z Zielonej Góry. Trwają poszukiwania młodego mężczyzny

24 czerwiec 2024
Zaginął Kewin W. z Zielonej Góry. Trwają poszukiwania młodego mężczyzny Fot. KMP Zielona Góra

Zaginął Kewin W. z Zielonej Góry. Młody mężczyzna wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Szuka go już policja, która prosi o pomoc.

Aktualizacja: Mężczyzna wrócił 24 czerwca do miejsca zamieszkania.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, 22 czerwca. Kewin W. po godzinie 20:00 wyszedł z domu przy ulicy Sucharskiego. Od tej pory 26-latek nie wrócił do miejsca zamieszkania.

- Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał też kontaktu z bliskimi - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja KAS koło Zielonej Góry. Nalot na handlarza nielegalnym tytoniem

Zaginięcie Zielona Góra. Trwają poszukiwania mężczyzny

Młodego mężczyzny szukają już funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji. Niestety, póki co nie ma przełomów w sprawie.

- Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt pod numerami telefonów 47 795 24 11 lub 47 795 24 12 albo numerem alarmowym 112 - apeluje podinsp. Stanisławska.

26-letni Kewin W. w chwili zaginięcia ubrany był w czarne, krótkie spodenki oraz jasną koszulkę. Miał na sobie także szaro-białą wiatrówkę z napisem NIKE.

Aktualizacja: Mężczyzna wrócił 24 czerwca do miejsca zamieszkania.

Przeczytaj też: Pijany rowerzysta rozbił głowę w Zielonej Górze. W szpitalu "dał popis"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u