Zaginął Jarosław Topolski spod Zielonej Góry. Ruszyły poszukiwania

01 lipiec 2024
Zaginął Jarosław Topolski spod Zielonej Góry. Ruszyły poszukiwania Fot. KMP Zielona Góra

Zaginął Jarosław Topolski. Starszy mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim przepadł. 53-latka szuka policja z Zielonej Góry.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 24 czerwca. Tego dnia około godziny 11:30 z domu w miejscowości Dobroszów Mały (gmina Nowogród Bobrzański) wyszedł 53-letni Jarosław Topolski.

- Mężczyzna miał pojechać do Zielonej Góry. Do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tak wiozła dzieci na skuterze. Policjanci byli bezwzględni

Zaginięcie Zielona Góra. Trwają poszukiwania

Dziś, 1 lipca, zawiadomienie o zaginięciu Jarosława Topolskiego przyjęli policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP Zielona Góra. Funkcjonariusze rozpoczęli już jego poszukiwania. Niestety nie wiadomo obecnie, jak był ubrany. Może mieć przy sobie szary plecak.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionego, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod numerem 47 795 21 00, dyżurnym KMP 47 795 24 11, 47 795 24 12 lub numerem alarmowym 112 - apeluje podinsp. Barska.

Rysopis zaginionego

• Wzrost - 180 cm

• Sylwetka - szczupła

• Oczy - ciemne

• Łysy, zarost w postaci tzw. "koziej bródki" koloru siwego

Przeczytaj też: Trzy dni temu stracił tam prawko. Teraz znów wpadł w ręce policji


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u