Doprowadził do zderzenia w Gorzowie. Miał prawie dwa promile

25 październik 2016
Autor: 

W poniedziałkowe popołudnie w Gorzowie Wlkp. doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W jego wyniku kierowca skody trafił do szpitala. Okazało się, że miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Drugi kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Od początku roku lubuscy policjanci przeprowadzili pół miliona badań na zawartość alkoholu. Choć kontroli stanu trzeźwości z roku na rok jest coraz więcej, to spada liczba osób przyłapanych na podwójnym gazie. Nie wszyscy zdają sobie najwyraźniej sprawę z zagrożeń, jakie niesie za sobą jazda po alkoholu.

Niestety niechlubnym przykładem jest 30-letni kierowca osobowej skody. Kierowane przez niego auto zderzyło się w poniedziałek (24 października) czołowo z jeepem. Siła uderzenia była na tyle silna, że oba samochody zostały poważnie zniszczone.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali dokładny przebieg tego zdarzenia. Kierowca skody trafił do szpitala. Okazało się, że mężczyzna nie powinien tego dnia wsiąść za kierownicę, bo miał w organizmie niemal dwa promile alkoholu. Teraz jego sprawa trafi do sądu. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zdarzenia drogowego.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u