WYPCHNĄŁ ŻONĘ PRZEZ BALUSTRADĘ

03 luty 2017
Autor: 
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 44-letniemu mężczyźnie. Domowemu oprawcy grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Oskarżony w okresie od czerwca 2015 r. do 2 września 2016 r., w jednej z miejscowości powiatu krośnieńskiego znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną w ten sposób, że będąc w stanie nietrzeźwości wszczynał awantury domowe w trakcie których wyzywał słowami obelżywymi, poniżał, popychał, szarpał za włosy, wykręcał ręce oraz groził pozbawieniem życia.

Nadto ustalono, że w dniu 12 maja 2016 r. oskarżony szarpał i bił żonę, a następnie wypchnął ją przez balustradę powodując u niej obrażenia ciała w postaci licznych zadrapań i sińców na rękach i nogach.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.