Policja poszukuje świadków wczorajszych wydarzeń

03 luty 2017

Zielonogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj około godz. 19.00 w Parku 1000-lecia w Zielonej Górze.

- Mężczyzna idąc przez park zauważył, że trzech sprawców zaczepia dziewczynę i chłopaka, postanowił im pomóc. - informuje podkom. Małgorzata Stanisławska, rzecznik prasowy KMP Zielona Góra - Gdy podszedł agresja skierowała się w jego kierunku. Dziewczyna z chłopakiem w tym czasie uciekli. Jak wynika z jego relacji dwaj mężczyźni trzymali go za ręce, natomiast trzeci skaleczył go w brzuch ostrym narzędziem.

Po tym wszystkim sprawcy uciekli a młody mężczyzna udał się do szpitala, gdzie okazało się, że ma dwie rany. Po opatrzeniu i zszyciu ran chłopak został zwolniony do domu.  Wezwana przez szpital policja sprawdziła pobliski teren. Trwają czynności wyjaśniające. Policja poszukuje świadków.

- Bardzo ważne jest, aby zgłosiła sie do nas młoda dziewczyna i chłopak, którzy zostali pierwsi zaczepieni przez tych trzech agresywnych mężczyzn - mówi rzecznik - prosimy o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze, przy ul. Partyzantów 40 lub telefoniczny pod bezpłatnym numerem 997.

gosia

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.