Prośba prokuratora o pomoc w ujęciu poszukiwanego

06 luty 2017
Autor: 

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze w dniu 24 stycznia 2017 r. wydała postanowienie o poszukiwaniu listem gończym:

  • Grzegorza Fedorowicza
  • syna Bronisława i Teresy
  • ur. 28 stycznia 1973 r. w Sulechowie
  • bez znaków szczególnych

Grzegorz Fedorowicz podejrzany jest o wprowadzenie od początku 2016 r. do października 2016 r. na terenie Zielonej Góry i innych miejscowości woj. lubuskiego do obrotu co najmniej 6600 gram amfetaminy i 553 gram marihuany - to jest o popełnienie przestępstwa z art. 56 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w zw. z art. 12 kk i w zw. z art. 65 par. 1 kk. Stoi on także pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej - to jest popełnienia przestępstwa z art. 258 par. 1 kk.

Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Sąd Rejonowy w Zielonej Górze w dniu 19 stycznia 2017 r. wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu.

Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki Policji.

Udziela się zapewnienia o utrzymaniu w tajemnicy danych osoby, której informacje przyczynić się mogą do ujęcia poszukiwanego.

Poszukiwany był już wielokrotnie karany i może być niebezpieczny.

Jednocześnie ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 par 1 kk). 

Źródło: Prokuratora okręgowa w Zielonej Górze

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u