Walentynki w schronisku

06 luty 2017
Autor: 
Pixabay

Okażmy bezdomnym zwierzętom dobre serce. Z okazji zbliżających się Walentynek zielonogórskie schronisko po raz kolejny zaprasza do wyprowadzenia psów na spacer. Przyjdź, wyprowadź, spraw zwierzętom radość.

-11 lutego w sobotę organizujemy dzień otwarty w schronisku z okazji święta zakochanych. Każda okazja jest dobra by wyjść na spacer z psem, który 24 godziny każdego dnia spędza w kojcu. Zapraszamy od 11.00 do 15.00 - mówi Katarzyna Sobieszek.

Organizatorzy zapewniają, że potrzeba tak niewiele, żeby zwierzęta radośnie zaczęły merdać ogonem. Wystarczą chęci, dowód osobisty i odpowiedzialność.

- Po spacerze, jak ktoś zmarznie poczęstujemy ciepłą herbatą, na osłodę ciasto - dodaje wolontariuszka ze schroniska w Zielonej Górze.

pies

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u