Ktoś ukradł psa z podwórka w Słonem koło Zielonej Góry. Właścicielka prosi o pomoc

26 listopad 2020
Autor: 
Ktoś ukradł psa z podwórka w Słonem koło Zielonej Góry Fot. Ola

Nieznany sprawca ukradł psa z posesji w miejscowości Słone (gmina Świdnica). Właścicielka czworonoga prosi o pomoc i czeka na jakiekolwiek informacje.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 25 listopada. Dwumiesięczny Frodo przebywał na prywatnej posesji przy ulicy Spokojnej w Słonem koło Zielonej Góry. Nagle pies zniknął.

Niestety w pobliżu nie ma żadnej kamery monitoringu, która mogła zarejestrować całe zdarzenie. Sytuację utrudnia też fakt, że psiak nie miał jeszcze założonego chipa.

- Nie ma możliwości, że uciekł sam. Jest za duży na przejście przez płot i wszystko jest dobrze zabezpieczone - informuje pani Ola, właścicielka czworonoga.

Osoby, które widziały psa lub mają jakieś informacje, proszone są o kontakt z właścicielką pod numerem telefonu 572 972 307. Pani Ola podkreśla, że psiak reaguje na swoje imię.

Przeczytaj też: Osobówka zderzyła się z radiowozem w Zielonej Górze. Policjanci jechali na sygnałach (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u