Zaginęła 65-letnia Ewa Breskin ze Szprotawy. Trwa akcja poszukiwawcza

25 listopad 2020
Autor: 
Zaginęła 65-letnia Ewa Breskin ze Szprotawy Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Lubuscy policjanci wspólnie ze strażakami prowadzą poszukiwania za zaginioną Ewy Breskin. 65-letnia kobieta wyszła od lekarza i zaginęła. Sytuacja jest poważna, bo nocą temperatura spada poniżej zera.

Wszystko wydarzyło się w środę, 25 listopada. Około godziny 13:00 starsza mieszkanka Szprotawy była na wizycie lekarskiej w szpitalu przy ulicy Henrykowskiej. Odkąd opuściła gabinet, nie wróciła do domu. Nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną.

Kobieta była ubrana w kurtkę koloru ciemno-zielonego z kapturem długości do kolan, czarne spodnie oraz czarne buty. Ponadto miała na głowie beżową czapkę.

- Wszystkie osoby, które zauważą kobietę, bądź znają jej obecne miejsce przebywania, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Szprotawie pod numerem telefonu 47 79 37 500 lub numerem alarmowym 112 - apeluje podkom. Aleksandra Jaszczuk, rzeczniczka żagańskiej policji.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona.

Przeczytaj też: Osobówka zderzyła się z radiowozem w Zielonej Górze. Policjanci jechali na sygnałach (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u