Zielona Góra: Rozbój w Żabce. Napastnicy przewrócili i okradli seniorkę

25 listopad 2020
Autor: 
Rozbój w Żabce. Napastnicy okradli seniorkę Redakcja/archiwum

Starsza kobieta napadnięta w Zielonej Górze. Napastnicy okradli ją w sklepie. Policja zatrzymała już dwóch sprawców.

Wszystko wydarzyło się w środę, 25 listopada. Policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do którego doszło w sklepie Żabka przy ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze.

- Dwóch mężczyzn weszło do sklepu, a następnie przewróciło starszą panią. Później wyrwali jej torebkę. Kobieta w wyniku zdarzenia doznała urazu głowy - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na miejsce zjechały się okoliczne patrole mundurowych. Funkcjonariusze szybko zebrali wszelkie informacje, które pozwoliły na ustalenie sprawców rozboju. - Napastnicy zostali zatrzymani. Są w areszcie - dodaje podinsp. Barska.

Mężczyznom grozi teraz kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Osobówka zderzyła się z radiowozem w Zielonej Górze. Policjanci jechali na sygnałach (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.