Dwa samoloty nisko krążyły nad centrum Zielonej Góry. Co się dzieje? - pytają czytelnicy

04 październik 2019
Autor: 
Dwa samoloty nisko krążyły nad centrum Zielonej Góry

Dwa samoloty przez około pół godziny latały nad centrum Zielonej Góry. Czytelnicy dopytywali się, dlaczego maszyny krążą tylko w jednym miejscu. Okazało się, że wszystko przez Święto 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego.

W piątkowe popołudnie, 4 października, około godziny 17:00 na zielonogórskim niebie pojawiły się dwa samoloty. Do redakcji NewsLubuski.pl kilka razy zgłaszali się czytelnicy, którzy dopytywali o szczegóły, ponieważ maszyny cały czas latały nad centrum miasta.

Okazało się, że nad Zieloną Górą krążyły samoloty należące do Aeroklubu Ziemii Lubuskiej. Ich przelot był częścią obchodów Święta 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego z Czerwieńska. Uroczystość odbyła się na placu Bohaterów, a przelot połączony był z wojskową defiladą.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.