Poważny wypadek pod Zieloną Górą. Osobówka wjechała wprost pod ciężarówkę (ZDJĘCIA)

04 październik 2019
Autor: 
Poważny wypadek pod Zieloną Górą. Osobówka wjechała pod ciężarówkę Redakcja

Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym na krajowej "27" koło Wilkanowa. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek, 4 października, po godzinie 19:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki marki Mercedes Actros jechał drogą krajową nr 27 ze Świdnicy w kierunku Zielonej Góry. Nagle na skrzyżowaniu wprost pod rozpędzony pojazd wyjechał z Wilkanowa osobowy Fiat Panda.

Ciężarówka czołowo uderzyła w drzwi kierowcy osobówki. Zderzenie było bardzo silne. Fiat wpadł do rowu oddalonego od skrzyżowania o około 100 metrów. Kierowca był w nim uwięziony.

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej, w tym ochotników ze Świdnicy. Przybył także specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrole policji z zielonogórskiej drogówki. W wyniku wypadku ranny został kierowca Fiata. Doznał on urazu żeber, rąk oraz nóg.

Wszystkie okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Służby zablokowały pas ruchu DK-27 w kierunku Zielonej Góry.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.