Uderzył w ogrodzenie (ZDJĘCIA)

13 luty 2017
Autor: 

Utrudnienia w ruchu na jednym z głównych skrzyżowań Zielonej Góry.

W poniedziałek 13 lutego około godz. 7.30 auto osobowe na zielonogórskich rejestracjach wypadło z drogi i uszkodziło ogrodzenie oraz fragment domu. Na miejsce przybyła policja, straż pożarna i karetka pogotowia. Kierowca wraz z pasażerem prawdopodobnie oddalili się z miejsca zdarzenia. Policja prowadzi dochodzenie.

AKTUALIZACJA

-Jak poinformowała nas rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, kierowca Hondy, który wjechał dziś rano w ogrodzenie oraz dom, sam zgłosił się na policję. Sprawa będZie miała finał w sądzie.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.