Pędził 120 km/h w terenie zabudowanym

08 styczeń 2016
Autor: 
Pędził 120km/h w terenie zabudowanym KMP Strzelce Krajeńskie

Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym jechał 120 km/h. Niebezpieczną jazdę nagrała kamera zamontowana w nieoznakowanym radiowozie. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 70 km/h w terenie zabudowanym kierowca stracił prawo jazdy.

W czwartek 7 stycznia br. strzeleccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego patrolujący drogi gminy Dobiegniew, zauważyli pojazd HUMMER H2, który pędził 120 km/h przez miejscowość Radęcin. Niebezpieczną jazdę uwiecznił policyjny video rejestrator zamontowany w nieoznakowanym radiowozie. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że nieodpowiedzialnym kierowcą jest 43-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego. W tej sytuacji policjanci nie mieli najmniejszych wątpliwości i zatrzymali jego prawo jazdy na 3 miesiące. To jednak nie koniec konsekwencji jakie poniósł kierowca HUMMERA. Na domiar złego HUMMER H2 nie posiadał aktualnych badań technicznych, przez co mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u