Zarzut za napad na sklep

27 luty 2017
Autor: 

34-letni mężczyzna zagroził pracownicy, zabrał gotówkę i papierosy. Funkcjonariusze szybko trafili na jego trop. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Gorzowscy policjanci o napadzie na sklep zostali poinformowani 20 lutego br. kilka minut po godzinie 18. Chwilę później byli już na miejscu. Mundurowi zebrali niezbędne informacje. W okolice miejsca zdarzenia przyjechało kilka patroli, które poszukiwały sprawcy. Na miejscu byli też funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej by zabezpieczyć ślady przestępstwa. Policjanci ustalili, że mężczyzna wszedł do sklepu spożywczego przy ul. Grottgera i zażądał pieniędzy. Podejrzany miał mieć przy sobie śrubokręt i grozić jego użyciem. Sprawca zabrał 300 zł i paczkę papierosów, po czym wyszedł.

Do działań przystąpili kryminalni z gorzowskiego I komisariatu Policji. Pojawili się na miejscu, by zebrać potrzebne informacje. Ich doświadczenie i praca operacyjna doprowadziła do ustalenia personaliów podejrzanego. Kwestią czasu było jego zatrzymanie. Sprawę kontynuowali funkcjonariusze z komendy miejskiej. Podejrzany mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. Za tego typu przestępstwo grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Wobec 34-latka prokurator zastosował dozór Policji.

KWP w Gorzowie Wlkp.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u