Kolizja w Zielonej Górze i na S3 (ZDJĘCIA)

03 marzec 2017
Autor: 

W piątek 3 marca sporo utrudnień w ruchu za sprawą kolizji, rano na S3, około południu na jednej z głównych ulic Zielonej Góry.

Według relacji świadka zielonogórskiej kolizji na ulicy Wyszyńskiego w wyjeżdżającego Daewoo Lanosa z ulicy Słowackiej uderzył Ford Focus.  Samochody biorące udział w zderzeniu były na zielonogórskich rejestracjach. W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Policja zbada okoliczności zdarzenia.

Dziś rano około 9.30 na S3 w okolicach Zielonej Góry doszło do zderzenia dwóch aut ciężarowych. Na miejscu niezwłocznie pojawiła się policja, straż pożarna z Sulechowa oraz Zielonej Góry i karetka pogotowia. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń. Utrudnienia w ruchy na S3 trwały kilka godzin.

Policja apeluje o ostrożność.

- Kierowcy poczuli wiosnę i jeżdżą szybciej. Proszę pamiętać, że słońce, które obecnie świeci i nas cieszy dekoncentruje kierowców i często oślepia, dlatego warto zdjąć nogę z gazu i jechać ostrożnie do celu - mówi nad. kom. Małgorzata Stanisławska rzecznik zielonogórskiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u