Tragiczny wypadek na obwodnicy Racula - Stary Kisielin

05 marzec 2017
Autor: 

W sobotę 4 marca na obwodnicy Racula – Stary Kisielin (Droga Wojewódzka 279, koło Zielonej Góry), doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

W zderzeniu brał udział samochód osobowy marki ford mondeo z motocyklem marki kawasaki. Siła uderzenia była tak duża, prze co stan kierowcy motocykla biorącego udział w wypadku był bardzo poważny. 41-letni kierowca motocykla był reanimowany przez ratowników i strażaków, mimo wysiłku i zaangażowania ratowników w akcję reanimacyjną lekarz przybyły na miejsce wypadku stwierdził zgon. Kierowca samochodu osobowego nie odniósł większych ran.

W wypadku zadysponowane były 3 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry, ochotnicy z Raculi, Zespół Ratownictwa Medycznego, oraz policjanci i prokuratura, która ustalała przebieg zdarzenia.

źródło: zg112

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u