Ciągnik rolniczy marki Massey Ferguson odzyskany (ZDJĘCIA i FILM)

07 marzec 2017
Autor: 

Policjanci z krośnieńskiej komendy powiadomieni przez funkcjonariuszy Straży Leśnej zabezpieczyli ciągnik rolniczy Massey Ferguson, którego szacunkowa wartość to blisko 200 tysięcy złotych. Jak ustalili mundurowi został on skradziony na terenie Niemiec, a jego stratę zgłoszono kilka godzin przed odnalezieniem.

Współpraca Policji i Straży Leśnej po raz kolejny przynosi efekty. Niespełna dwa tygodnie temu dzięki informacji przekazanej przez strażnika, policjanci zabezpieczyli audi Q7 wartości blisko 260 tys. złotych.

Tym razem w wyniku informacji przekazanej przez służby leśne, kolejny właściciel odzyska ciągnik rolniczy Massey Ferguson z osprzętem, którego szacunkowa wartości to blisko 200 tys. złotych. W piątek (3 marca) dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał telefon od funkcjonariusza Straży Leśnej z Nadleśnictwa Brzózka, iż w kompleksie leśnym na terenie gminy Dąbie stoi ciągnik rolniczy bez tablic rejestracyjnych. Pojazd był pozamykany, a miejsce w którym się znajdował świadczyło, iż sprawca chciał go ukryć. Policjanci sprawdzili ciągnik w policyjnych systemach, uzyskując potwierdzenie, że pochodzi z przestępstwa. Jego kradzież została zgłoszona na terenie Niemiec kilka godzin wcześniej od odnalezienia. Policjanci wykonali niezbędne czynności na miejscu oraz zabezpieczyli sprzęt rolniczy na policyjnym parkingu. Pojazd powróci do właściciela.

źródło: KPP Krosno Odrzańskie

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u