Kolizja kolejowa

09 luty 2016
Autor: 

W poniedziałek, 8 lutego na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Bogaczowie w Lubuskiem doszło do kolizji z udziałem szynobusu relacji Zielona Góra - Jelenia Góra z samochodem ciężarowym.

Ruch torowy był wstrzymany przez ponad godzinę, nie miejscu była straż ochrony kolei oraz policja, która ustalała przyczyny zdarzenia. Pasażerom szynobusu nic się nie stało, odczuli tylko lekkie uderzenia. Pasażerowie przesiedli się do podstawionego szynobusu i odjechali w dalszą drogę.

Jak powiedziała nam rzecznik KMP w Zielonej Górze Małgorzata Stanisławska - najprawdopodobniej kierowca samochodu ciężarowego nie zatrzymał się przed znakiem stop i wjechał pod nadjeżdżający szynobus. Sprawa trafi do sądu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u