Śmiertelny wypadek na S3 na wysokości Raculi

07 luty 2016
Autor: 

W niedzielę wieczorem, około godz. 19.20 na drodze krajowej S3, 291 km na wysokości miejscowości Racula, doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w skutek którego jeden pojazd "wyleciał" z drogi.

Auto wylądowało 200 metrów od drogi spadając ze sporej wysokości, około 15 m. Na miejscu śmierć poniosły dwie osoby a dwie inne zostały zabrane do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że ich stan jest dobry. Wszyscy poszkodowani byli z jednego pojazdu.

Drugie auto praktycznie nie zostało uszkodzone. Pojazd został tylko nieco zadrapany. Jak poinformował nas podinspektor Jarosław Tchorowski naczelnik wydziału ruchu drogowego KMP Zielona Góra - Nikomu z jadących tam osób nic się nie stało. Na miejscu znajdują się 3 zastępy straży pożarnej, pogotowie, policja i prokurator. S3 zamknięta będzie mniej więcej do północy. Policja zorganizowała objazdy tzw. "stara trójką". Szczegóły wypadku są badane.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u