Wypadek dwóch samochodów ciężarowych

16 luty 2016
Autor: 

W sobotę, 13 lutego na skrzyżowaniu dróg krajowych E32 i nr 92 doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych z naczepami. Kierowca jednego z samochodów trafił do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

Jak powiedział nam młodszy kapitan Piotr Pietrzak - zastępca dowódcy zmiany - w jednym samochodzie były dwie osoby, którym nic się nie stało, a w drugim tylko kierowca, którym był przytomny i trafił do szpitala. Z związku z wypadkiem droga krajowa E32 była zablokowana przez około półtorej godziny. Policyjna grupa dochodzeniowa prowadziła czynności zmierzające do ustalenia przyczyny wypadku. Dodajmy, że w sobotę na tej trasie panowała gęsta mgła.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.