Tragiczny wypadek koło Kostrzyna nad Odrą

09 marzec 2016
Autor: 

W środę, 9 marca nad ranem na Drodze Krajowej nr 22 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Na trasie Kostrzyn nad Odrą- Słońsk w ciężkich warunkach drogowych, z powodu panującej mgły, doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, a 3 zostały ranne. Droga była przez kilka godzin zablokowana, a na miejscu pracowała straż pożarna oraz policja. Prokurator, który pojawił się na miejscu bada okoliczności wypadku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.