10 LAT ZNĘCAŁ SIĘ NAD ŻONĄ

16 czerwiec 2017
Autor: 
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 69 letniemu mężczyźnie, który przez 10 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną i groził zabójstwem.

Mężczyzna w okresie od 2007 r. do marca 2017 r. znęcał się nad małżonką poprzez wszczynanie awantur, podczas których wyzywał ją słowami powszechnie uznanymi za obelżywe, niszczył wspólne mienie, stanowiące wyposażenie mieszkania i groził, że zabije.

W marcu 2017 r. w miejscu zamieszkania wielokrotnie używając gróźb pozbawienia życia wyrządzenia krzywdy wywierał wpływ na żonę, będącej świadkiem w postępowaniu karnym prowadzonym przez Komendę Powiatową Policji w Żarach dotyczącym psychicznego znęcania się nad wymienioną, w celu zmuszenia jej do wycofania zeznań.

Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u