Trwają poszukiwania zaginionego

23 czerwiec 2017
Autor: 
KWP Gorzów Wlkp.

Na terenie powiatu gorzowskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Witnicy prowadzone są zakrojone na szeroką skale działania poszukiwawcze za zaginionym Janem Koteckim. 65-letni mężczyzna w środę 21 czerwca wyszedł z miejsca swojego zamieszkania i do tej pory nie wrócił, nie kontaktując się z rodziną.

Do akcji poszukiwawczej zaangażowano patrole, motorówki, psy tropiące oraz policyjny śmigłowiec. Mundurowi przeczesują okolicę, weryfikując równocześnie każdy sygnał, który może doprowadzić do odnalezienia zaginionego.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. prowadzą zintensyfikowane działania poszukiwawcze za zaginionym Janem Koteckim zamieszkałym w Witnicy. Rysopis mężczyzny:

- wzrost: 170 cm

- budowa ciała: krępa

- włosy: siwe, krótkie

- twarz: owalna

- oczy: niebieskie

Z uzyskanych informacji wynika, że zaginiony był ubrany w koszulę z krótkim rękawem i długie spodnie koloru ciemnego, buty sznurowane koloru ciemnego.

Do akcji poszukiwawczej zaangażowano policjantów z Gorzowa Wlkp., Witnicy i Kostrzyna nad Odrą. Na niebie pojawił się policyjny śmigłowiec, który poprzez wykorzystanie kamery termowizyjnej wraz z policjantami z Witnicy sprawdzał okoliczne tereny. Policyjne motorówki z kolei sprawdzają rzekę Wartę i jej najbliższe tereny brzegowe. W poszukiwaniach pomagającą psy tropiące wraz z przewodnikami, przeczesując najbliższą okolicę miejsca zamieszkania zaginionego, tereny okolicznych pól i lasów.

Policja czeka na wszelkie informacje, które mogą pomóc odnaleźć zaginionego mężczyznę. Każdy sygnał od społeczeństwa będzie natychmiast sprawdzany i weryfikowany. Ktokolwiek posiada informacje na temat zaginionego proszony jest o osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji bądź telefonicznie pod numerem 997 lub 112.

AKTUALIZACJA:

Informujemy, że zaginiony, 65-letni mieszkaniec Witnicy powrócił do miejsca zamieszkania – jest cały i zdrowy, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.