Odzyskano skradzioną ciężarówkę

30 czerwiec 2017
Autor: 

Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku odzyskali kradziony samochód o wartości 150 tys. zł.

Dzisiaj, tj. 30.06.2017 r. wspólny patrol polskich i niemieckich funkcjonariuszy zatrzymał do kontroli samochód ciężarowy marki Iveco, na niemieckich numerach rejestracyjnych. Kierowca, 37-letni obywatel RP., nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów pojazdu. W wyniku oględzin samochodu, stwierdzono, że w stacyjce zamiast oryginalnego kluczyka znajduje się specjalny łamak. Ponadto w wyniku kontroli ustalono, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Pojazd nie widniał jeszcze w systemach informatycznych, ale niemiecki funkcjonariusz skontaktował się z właścicielem i ustalił, że ciężarówka pochodząca z wypożyczalni została skradziona. Wartość samochodu wyprodukowanego w 2016 r. określono na kwotę 150 000 zł. Kierowcę wraz z pojazdem przekazano funkcjonariuszom Policji z KPP w Słubicach.

Iveco jest już 33 samochodem odzyskanym przez funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej od początku 2017 roku.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u