Znaleziono rowery - komunikat policji (ZDJĘCIA)

19 lipiec 2017
Autor: 
Pixabay

Znaleziono dwa rowery. Komenda Powiatowa Policji w Żarach zwraca się z prośbą o kontakt do właścicieli lub osób posiadających wiedzę do kogo należą jednoślady.

Pierwszy rower jest wiśniowo- czarny. Został znaleziony pod koniec czerwca 2017r. w Żarach na ul. Al. Jana Pawła II. Drugi rower jest biały znaleziony na ul. Zawiszy Czarnego w rejonie byłego basenu wojskowego.

W tej sprawie należy kontaktować się z sierż. szt. Dariuszem Karbowskim pod numerem telefonu 519-534-573.

rower 1

rower 2

KPP Żary

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.