Trzy osoby zginęły w pożarze samochodu

18 kwiecień 2016

Przed godziną 1.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie został poinformowany o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na drodze W-139 prowadzącej do miejscowości Gądków Wielki.

Jak ustalono w wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby o nieustalonej dotąd tożsamości. Renault Megane zjechał z drogi, uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora długo pracowali, przeprowadzając szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczając ślady.

W tej sprawie będzie prowadzone śledztwo, które będzie miało na celu dokładne ustalenie okoliczności tego tragicznego wypadku. W wyjaśnienie przyczyn tego zdarzenia włączyli się również policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Do wypadku doszło na łuku brukowanej drogi. Przypominamy, że pomimo wiosennej aury w nocy temperatury oscylują w granicach 0°C i na jezdniach, zwłaszcza pokrytych brukiem i kostką granitową, czy też na mostach i wiaduktach, pojawiają się miejscowe oblodzenia. To sprawia, że kierowcy, szczególnie w takich miejscach, powinny wzmóc czujność i ściągnąć nogę z gazu.

Od początku roku na lubuskich drogach w 151 wypadkach drogowych życie straciło 35 osób, a 184 zostały ranne.

KWP w Gorzowie Wlkp.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u