1000 zł mandatu i 16 pkt karnych. To cena jaką poniósł kierowca busa (FILM)

19 kwiecień 2016

Nie zważając na bardzo złe warunki atmosferyczne, wyprzedzał pomimo zakazu, a manewr kontynuował wykorzystując do tego pas do skrętu w lewo oraz powierzchnię wyłączoną z ruchu. Kierowca został ukarany najwyższym możliwym mandatem, w wysokości 1000 zł a na jego konto wpłynęło 16 punktów karnych.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 17 kwietnia 2016 roku na drodze krajowej K-24 pomiędzy miejscowościami Przytoczna i Chełmsko. Policjanci patrolujący drogę nieoznakowanym radiowozem zauważyli fiata ducato. W pewnym momencie kierowca nie zważając na bardzo złe warunki atmosferyczne, intensywne opady deszczu i ograniczoną widoczność, wyprzedzał dwie ciężarówki. Nagranie w policyjnym radiowozie zarejestrowało, że kierowca nie przejmował się zakazem wyprzedzania oraz linią podwójną ciągłą, a manewr ten kontynuował wykorzystując pas do skrętu w lewo oraz powierzchnię wyłączoną z ruchu.

KPP w Międzyrzeczu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u