Dwie ofiary śmiertelne w wypadku pod Uradem, w tym dziecko (ZDJĘCIA)

14 sierpień 2017
Autor: 
OSP Cybinka

W sobotę, 12 sierpnia około godz. 13:45 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego w ciągu drogi krajowej nr 29 pomiędzy Cybinką a Uradem. Z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym odcinku drogi Audi zderzyło się z autokarem wiozącym pracowników z Francji.

Kierowca Audi i jego kilkuletnia pasażerka byli zakleszczeni w pojeździe. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli mężczyznę i dziecko na zewnątrz. Na miejsce ściągnięty został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował dziewczynkę do szpitala w Zielonej Górze. Niestety, mimo wysiłków ratowników i lekarzy kierujący Audi poniósł śmierć na miejscu, a podróżująca z nim dziewczynka zmarła w szpitalu.

Do Szpitala Powiatowego w Słubicach przetransportowany został jeden z podróżujących autokarem. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji.

Na miejscu przez ponad pięć godzin pracowali OSP Cybinka, JRG Słubice, zastęp z OSP Słubice, karetki pogotowia ze Słubic oraz Rzepina, a także funkcjonariusze Policji.

Żródło: OSP Cybinka

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u