Wypadek na DK92 (ZDJĘCIA)

19 sierpień 2017
OSP Rzepin

W piątek, 18 sierpnia około godz. 12.30 na 2 km drogi krajowej nr 92, Rzepin-Boczów doszło do kolizji drogowej.

W zderzeniu udział brały dwa pojazdy ciężarowe. Do akcji zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej.

- Na miejscu zastaliśmy ciągnik siodłowy ciągnący naczepę z kontenerem, który po uderzeniu w podobny zestaw był poważnie uszkodzony - mówi Konrad Nowak, Prezes OSP Rzepin. - Na miejscu od jakiegoś czasu pracowały zastępy z pow. sulęcińskiego (OSP Boczów - GLBM, OSP Torzym - GBA, JRG Sulęcin – GBAM), które wykonały już wszystkie czynności. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu usunięcia wraku ciągnika i naczepy, a później na uprzątnięciu pozostałych na jezdni części i zasypanych sorbentem płynów.

Zdjęcia: OSP Rzepin

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.