Areszt za znęcanie

22 sierpień 2017
Autor: 
Fotolia

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 45 letniemu mężczyźnie, który znącał się nad ojcem i jego konkubiną.

Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczynał awantury domowe w trakcie których znęcał się psychicznie i fizycznie nad ojcem i jego konkubiną. Wyzywał ich słowami obelżywymi, niszczył sprzęty domowego użytku, złośliwie niepokoił okaleczając się, dobijając się do mieszkania, celowo utrzymując nieporządek w miejscu zamieszkania, zakłócając ciszę nocną, grożąc zniszczeniem samochodu oraz pozbawieniem życia, które to wzbudziły uzasadnioną obawę spełnienia. Oskarżony szarpał pokrzywdzonych za odzież, popychał, uderzał w twarz.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Żarach zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u