Będzie ciepło i słonecznie

22 sierpień 2017
Autor: 
Pixabay

Prognozy są obiecujące. Według nich ostatnie dni sierpnia, a zarazem wakacji zapowiadają się w naszym regionie pogodnie i ciepło. Temperatura idzie w górę i będzie więcej słońca.

We wtorek 22 sierpnia około 20 stopni Celsjusza w Zielonej Górze i temperatura pójdzie w górę. Pogodnie i ciepło w czwartek kiedy termometry wskażą około 26 kresek powyżej zera. Podobnie ciepło w piątek i sobotę chociaż na niebie pojawi się więcej chmur. Pochmurno w niedzielę, na północy województwa lubuskiego mogą wystąpić przelotne opady deszczu.

Od poniedziałku 28 sierpnia na niebie znów więcej słońca.

Dobra pogoda sprzyja imprezom plenerowym, których w tym okresie odbywa się mnóstwo zarówno w naszym regionie jak i całej Polsce. Sierpień to przede wszystkim dożynki. Urządzane po żniwach święto rolników, które jest ukoronowaniem ich całorocznego trudu. Dożynki nie kończą cyklu prac na polu, jednak oznaczają krótki czas odpoczynku i radosnego świętowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u