Kradli napowietrzną linię telekomunikacyjną

22 kwiecień 2016
Autor: 

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży linii telekomunikacyjnej napowietrznej. Obaj przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Policjanci sprawdzają czy nie maja na swoim koncie także innych podobnych przestępstw.

Sprawcami kradzieży okazali się dwaj 40-letni mieszkańcy Żar: Marcin M. i Artur S. W samochodzie którym poruszali się sprawcy, policjanci znaleźli sprzęt do demontażu linii napowietrznej.

Po przesłuchaniu mężczyźni usłyszeli zarzuty uszkodzenia i kradzieży infrastruktury telekomunikacyjnej. 40-latkowie przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali karze uzgodnionej z Prokuratorem: ograniczenia wolności na 6 miesięcy i wykonania prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie, a także naprawienia szkody. Właściciel wycenił spowodowane przez nich straty na blisko 2 tys. zł.

KMP Zielona Góra

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u