PILNE! W Iłowej zaginął 94-letni mężczyzna

03 wrzesień 2017
MICHAŁ DRAGUŁA KPP Żagań

Policjanci z Iłowej i z Żagania prowadzą działania poszukiwawcze za zaginionym Michałem Draguła, lat 94, który prawdopodobnie w nocy z 2/3 września przez okno na parterze wyszedł ze swojego domu w nieznanym kierunku.

3 września 2017 r. nad ranem policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 94-letniego mieszkańca Iłowej, który w dniu 2 września, po południu wyszedł z mieszkania swojej córki mówiąc, że idzie do swojego domu w Iłowej. Mężczyzna prawdopodobnie w nocy z 2/3 września wyszedł ze swojego domu przez okno na parterze budynku i oddalił się w nieznanym kierunku.

Zaginiony to: MICHAŁ DRAGUŁA, lat 94, mieszkaniec Iłowej

Rysopis zaginionego: wzrost około 175-176cm, waga ok. 75-80 kg, średnia budowa ciała, posiada łysinę czołową, włosy z tyłu siwe, cera śniada, oczy koloru piwnego, twarz owalna, bez zarostu, Mężczyzna ubrany był prawdopodobnie w koszulę z krótkim rękawem koloru niebieskiego, z dwiema kieszeniami na wysokości klatki piersiowej.

Osoby, które od wczorajszego popołudnia (02.09) widziały mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu w komunikacie, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, tel. 68 476 32 11, lub z najbliższą jednostką Policji, tel. 997 lub 112.

AKTUALIZACJA godz. 18:22 Informujemy, że szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 94-latka.W lesie odnalaźli go członkowie rodziny. Do mężczyzny dojezdża już pogotowie ratunkowe.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.