Świeżaki trafiły do aresztu...

10 listopad 2017

Ludzka wyobraźnia chyba nie zna granic. Takie stwierdzenie jest jak najbardziej trafne w kontekście sytuacji jaka miała miejsce w jednym z marketów w Strzelcach Krajeńskich.

Dzięki czujności pracowników sklepu, w ręce policjantów wpadła kobieta, która postanowiła przyspieszyć proces zbierania naklejek w popularnej promocji i dokonała kradzieży niemal 700 sztuk naklejek, które później wymieniała na zabawki.

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich odebrał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów z prośbą o pomoc - mówi sierż. szt. Tomasz Bartos, KPP w Strzelcach Kraj. - Ze zgłoszenia wynikało, że czujni pracownicy sklepu rozpoznali kobietę, którą podejrzewają o kradzież niemal 700 sztuk naklejek wartych prawie 700 złotych w związku z popularna promocją. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że jedna z mieszkanek Strzelec Krajeńskich dokonała kradzieży kilka dni wcześniej naklejek, które później sukcesywnie wymieniała na zabawki. Kobieta w ten sposób najprawdopodobniej próbowała przyśpieszyć zebranie całej kolekcji. Pechowo dla niej została rozpoznana przez czujnych pracowników sklepu, którzy o wszystkim powiadomili Policję. Jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut kradzieży, za która grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli również znaczną cześć skradzionych naklejek oraz maskotek, które kobieta już zdążyła wymienić.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.