Włamanie do Leroy Merlin. Złodzieje okradli bankomat (ZDJĘCIA i FILM)

12 listopad 2017
Autor: 

W niedzielę 12 listopada około godziny 8.15 pracownicy marketu Leroy Merlin w Zielonej Górze zgłosili włamanie na teren sklepu.

- Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze został powiadomiony przez pracowników sklepu, że włamano się do wnętrza sklepu i tam został uszkodzony bankomat - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Biuro Prasowe KMP Zielona Góra. - Uszkodzona została ściana urządzenia i skradziono pieniądze z wewnątrz. Na miejscu pracuje obecnie grupa dochodzeniowo-śledcza.

Funkcjonariusze z psem tropiącym sprawdzają teren wokół marketu i zabezpieczają ślady. Więcej informacji wkrótce.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u