Bezpieczny majowy weekend w Lubuskiem.

04 maj 2016
Autor: 

Funkcjonariusze zakończyli działania związane z długim, majowym weekendem. Mimo sporego ruchu na głównych drogach nie wystąpiły utrudnienia. Działania policjantów i i rozsądek kierowców spowodowały, że na lubuskich drogach nikt nie zginął.

Lubuscy policjanci już 29 kwietnia rozpoczęli działania. W piątek wielu kierowców wyruszyło na długi weekend. Większy ruch był widoczny na głównych drogach województwa. Dlatego właśnie tam najczęściej można było spotkać policyjne patrole. Na drogi wyjechały nieoznakowane radiowozy i funkcjonariusze na motocyklach. Policjanci obserwowali sytuację zwłaszcza na trasie S3. Ruch przez cały weekend odbywał się tam bez większych utrudnień. W nocy z soboty na niedzielę drogówka przeprowadziła działania związane z bezpieczeństwem osób jadących do klubów i lokali. Pierwsze dni maja były na lubuskich drogach bezpieczne. W 6 wypadkach nikt nie zginął. 7 osób zostało rannych, ale ich życie nie było zagrożone. Funkcjonariusze na drogach województwa kontrolowali także stan trzeźwości kierowców. Policjanci zatrzymali 30 nietrzeźwych kierowców i 23 rowerzystów. Kilku nieodpowiedzialnych kierowców straciło także prawo jazdy.

źródło KWP w Gorzowie Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u