Straż Graniczna zatrzymała mężczyznę poszukiwanego 7 listami gończymi w tym przez Interpol

05 luty 2018
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze z Placówki SG w Zielonej Górze -Babimoście zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany przez polskie organy ścigania, wymiar sprawiedliwości oraz Interpol, 7 listami gończymi.

Podczas kontroli drogowej pojazdu marki volkswagen, funkcjonariusze z Placówki SG w Zielonej Górze-Babimoście wylegitymowali pasażera 46-letniego obywatela naszego kraju, który na stałe mieszkał w Berlinie. Kiedy sprawdzenia, których dokonali funkcjonariusze Straży Granicznej potwierdziły, że mężczyzna jest poszukiwany został on zatrzymany. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono, że zatrzymany 46-latek poszukiwany był w sumie 7 listami gończymi. W katalogu czynów zabronionych, za które poszukiwany był mężczyzna znalazły się między innymi znęcanie się fizyczne lub psychiczne, prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających, kradzieże z włamaniem oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Po sporządzeniu dokumentacji procesowej mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom Policji celem osadzenia w Areszcie Śledczym. Najbliższe 4 lata i 4 miesiące spędzi za kratami.

Źródło: kpt. SG Rafał Potocki Rzecznik Prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.