Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na trasie S3. Stworzył się duży korek

11 luty 2018
112zg.pl

Do kolizji doszło w niedzielę, 11 lutego, około godziny 20:30. Na drodze S3 (trasa Zielona Góra – Nowa Sól) za węzłem „Zielona Góra – Północ” zderzyły się 2 pojazdy. W wyniku zdarzenia, na trasie stworzył się duży korek, ponieważ samochody zablokowały drogę.

Kierująca samochodem osobowym około 60-letnia kobieta próbowała wjechać na trasę S3. Prawdopodobnie, gdy była już za węzłem i rozpoczęła manewr skrętu w lewo wjechała ona w prawy bok nadjeżdżającej ciężarówki marki Mercedes Actros. Z obu pojazdów odpadło wiele części.

W wyniku zdarzenia, ciągnik siodłowy wypadł z drogi blokując wraz z osobówką całą jezdnię. W zaledwie kilka minut na drodze S3 stworzył się duży korek. Na miejsce wezwano zielonogórską policje, która postara się jak najszybciej odblokować ruch na trasie. Funkcjonariusze będą także ustalać jak dokładnie doszło do tego feralnego zdarzenia.

Godzina 23.00: – Droga jest zablokowana w obu kierunkach – informuje nasz czytelnik Michał. Na miejscu kolizji cały czas prowadzone są czynności.

Źródło: zg112.pl

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.