Podwójne uderzenie

12 luty 2018
Autor: 

Wczorajszy deszcz i nocny przymrozek spowodował, że wiele dróg w naszym województwie było ledwo przejezdnych. Nad ranem doszło do kilku groźnych kolizji.

W Gostchorzu w powiecie Krośnieńskim na drodze wojewódzkiej nr 276 dachował bus. Dwie osoby odniosły obrażenia. droga była zablokowana. W miejscowości Zajączek w powiecie żarskim zderzył się samochód osobowy z busem. Dwie osoby ranne. W tym przypadku również droga była zablokowana.

Nad ranem doszło także do dwóch kolizji w Świdnicy. Najpierw doszło zderzenia Chevroleta z Renault. Kierująca Chevroletem straciła panowanie nad swoim pojazdem i uderzyła w zaparkowany na poboczu drugi pojazd. Po chwili w tym samym miejscu doszło do drugiej kolizji. Tym razem czołowo zderzył się Ford i Skoda. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u