Podwójne uderzenie

12 luty 2018

Wczorajszy deszcz i nocny przymrozek spowodował, że wiele dróg w naszym województwie było ledwo przejezdnych. Nad ranem doszło do kilku groźnych kolizji.

W Gostchorzu w powiecie Krośnieńskim na drodze wojewódzkiej nr 276 dachował bus. Dwie osoby odniosły obrażenia. droga była zablokowana. W miejscowości Zajączek w powiecie żarskim zderzył się samochód osobowy z busem. Dwie osoby ranne. W tym przypadku również droga była zablokowana.

Nad ranem doszło także do dwóch kolizji w Świdnicy. Najpierw doszło zderzenia Chevroleta z Renault. Kierująca Chevroletem straciła panowanie nad swoim pojazdem i uderzyła w zaparkowany na poboczu drugi pojazd. Po chwili w tym samym miejscu doszło do drugiej kolizji. Tym razem czołowo zderzył się Ford i Skoda. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.