Napad na kantor w Kargowej

23 luty 2018
Autor: 

W piątek, 23 marca około godz. 9 rano nieznani sprawcy napadli na kantor w Kargowej.

Trzech mężczyzn podbiegło do pracownicy, która otwierała kantor. Kobieta została wepchnięta do kantoru, obezwładniona i skrępowana a następnie z sejfu zabrali pewna sumę pieniędzy. Mężczyźni odjechali w nieznanym kierunku najprawdopodobniej srebrnym samochodem osobowym.W tej chwili trwają policyjne czynności operacyjne, aby zatrzymać sprawców. Zdarzenie potwierdza rzecznik prasowa KMP Zielona Góra, podinsp. Małgorzata Stanisławska. 

Z relacji świadków wynika, że sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia samochodem na żółtych tablicach rejestracyjnych i posługiwali się najprawdopodobniej  językiem ukraińskim. Świadkowie zaznaczali również, że nie jest to pierwszy napad na ten kantor. Poprzedni miał miejsce kilka miesięcy temu i w podobnym stylu. 

 

TAGI
KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u