Wypadek na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze. Zderzyły się 4 pojazdy (ZDJĘCIA)

25 marzec 2018
Autor: 

Do wypadku doszło w niedzielę, 25 marca przed godziną 12:00. Na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze zderzyły się cztery pojazdy. Ruch odbywał się wahadłowo.

To klasyczne najechanie na siebie czterech pojazdów: trzech Fordów i Volkswagena. Wszyscy jechali w kolumnie w kierunku centrum miasta. Po zderzeniu pojazdy zablokowały cały pas ruchu, dlatego konieczne było wprowadzenie wahadłowej organizacji.

Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki. Strażacy od razu zabezpieczyli rozbite samochody, a ratownicy zajęli się poszkodowanymi. 

Policjanci obecni na miejscu zdarzenia kierowali ruchem, a następnie wykonali czynności procesowe, aby ustalić dokładny przebieg tego zdarzenia. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u