Nielegalne wyroby akcyzowe warte 130 000 zł (ZDJĘCIA)

27 marzec 2018
Autor: 

Funkcjonariusze z Placówki SG w Zielonej Górze - Babimoście ujawnili i zatrzymali nielegalne towary akcyzowe o łącznej wartości ok. 130 000 zł.

Podczas realizowanych czynności służbowych na targowisku spożywczym w m. Gubin, funkcjonariusze z Placówki SG w Zielonej Górze - Babimoście dokonali przeszukania jednego z pawilonów handlowych. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli około 30 kg krajanki tytoniowej oraz 155 798 sztuk papierosów. Wartość rynkowa zabezpieczonego towaru wynosi prawie 130 000 zł, gdyby zaś zatrzymany towar trafił na rynek, Skarb Państwa z tytułu niezapłaconych podatków straciłby przeszło 111 000 zł.

Do posiadania towaru przyznał się 21-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, który odpowie za popełnione przestępstwo.

źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u