Po służbie zatrzymał złodzieja

11 maj 2016
Autor: 

Dzielnicowy zatrzymał złodzieja sklepowego na gorącym uczynku. Pomimo tego, że nie pełnił w tym dniu służby, ani chwili się nie zastanawiał, czy zareagować.

Do zdarzenia doszło 8 maja przy jednym z międzyrzeckich marketów. Uwagę st. sierż. Marcina Haczka, który przyjechał z rodziną na zakupy, zwrócił mężczyzna, który trzymając w ręku wiertarkę, wybiegł ze sklepu i ukrył się za kioskiem. Początkowo dzielnicowy obserwował mężczyznę i zauważył, że ten odwraca swoją kurtkę na drugą stronę, ubiera ją, po czym wychodzi i powolnym krokiem oddala się od sklepu. Policjantowi wydało się podejrzane jego zachowanie i pomimo tego, że nie był w służbie, postanowił zareagować. Podszedł do mężczyzny, przedstawił się, a mężczyzna zaczął uciekać. Policjant podjął pościg. Po kilkudziesięciu metrach zatrzymał uciekiniera. Tak jak podejrzewał, elektronarzędzia, które przy sobie posiadał, przed chwilą zostały skradzione w markecie. Na miejsce został wezwany patrol interwencyjny. Skradzione przedmioty zostały zwrócone do sklepu, natomiast mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenie.

żródło: KPP Międzyrzecz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u