Piraci drogowi zatrzymani

11 maj 2016
Autor: 

Policjanci z Międzyrzecza na drodze S3 zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierowców, którzy znacznie przekroczyli prędkość. Jeden z nich jechał 220 km/h.

W poniedziałek na drodze ekspresowej policjanci zatrzymali dwóch kierowców. Jeden z nich pędził swoim audi 193 km/h. Jednak niechlubny rekordzista w tym samym dniu jechał 220 km/h. Nie zważał na własne bezpieczeństwo oraz innych użytkowników drogi. Obaj zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 500 zł, a na ich konta wpłynęło również po 10 punktów karnych.

Na trasie ekspresowej S3 w rejonie Międzyrzecza trwają prace związane z budową drugiej nitki drogi. To główny szlak komunikacyjny województwa lubuskiego, którym już podczas najbliższych wakacji będzie podróżować wiele osób. Dlatego ta droga jest pod szczególnym nadzorem policjantów, którzy nie stosują taryfy ulgowej wobec osób rażąco przekraczających przepisy prawa. Nadmierna prędkość to nadal główna przyczyna wypadków.

żródło: KPP Międzyrzecz

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u