Policja poszukuje sprawców rozboju w Opatowie. Ktoś ich rozpoznaje?

11 maj 2016

Wydział kryminalny kłobuckiej komendy prowadzi śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło w dniu 29 kwietnia w Opatowie.

Dwóch sprawców wtargnęło do jednego z domów po czym w brutalny sposób zaatakowali dwie mieszkające tam kobiety, w wieku 52 lata i jej 76-letnią matkę. W wyniku napadu sprawcy ukradli pieniądze w wysokości 40 tys. zł w złotówkach i funtach.

Napastnicy nie byli zamaskowani, dlatego też sporządzono ich portrety pamięciowe.

Pierwszy z nich, to mężczyzna w wieku około 45 lat, wzrostu około 180-185 cm, sylwetka barczysta, twarz kwadratowa, cera normalna, nos prosty, oczy jasne, szeroko rozstawione, długie i grube usta. Ubrany był w: komplet „moro” z kurtką zimową, noszący czarne buty - mokasyny.

Drugi ze sprawców był mężczyzną w wieku około 50 lat, wzrostu około 170 cm, o szczupłej sylwetce, ciemnych i małych oczach, prostym, wąskim nosie zadartym do góry, cienkich ustach, z ciemnym, kilkudniowym zaroście. Ubrany był w: czarną kurtkę i bluzę z obszernym kapturem.

Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osoby z portretów pamięciowych, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku: emailowo:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie: (34) 310 92 55, (34) 310 92 80 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. Policja gwarantuje anonimowość.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u