Samochód osobowy zderzył się z motocyklem w Zielonej Górze. Ranny motocyklista trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

30 maj 2018
Autor:  Redakcja
Samochód osobowy zderzył się z motocyklem w Zielonej Górze. Ranny motocyklista trafił do szpitala Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 30 maja, około godziny 11:00. W Zielonej Górze na skrzyżowaniu ulic Westerplatte i Ułańskiej samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Ranny motocyklista trafił do szpitala.

Kierujący osobową Mazdą jechał ulicą Ułańską. Na skrzyżowaniu z ul. Westerplatte zderzył się on z jadącym motocyklem. - Motocyklista tuż po zderzeniu wpadł na maskę osobówki, a następnie przeleciał kilka metrów - relacjonuje świadek zdarzenia.

Motocyklista był przytomny. Miał narzekać na ból kręgosłupa oraz lewej nogi. Z kolei kierującemu Mazdą nic się nie stało.

Na miejscu pojawili się funkcjonariusze na motocyklach oraz ratownicy medyczni. Po chwili dojechał do nich policyjny radiowóz. Funkcjonariusze drogówki kierowali ruchem, a ekipa pogotowia po wstępnym przebadaniu zabrała rannego motocyklistę do zielonogórskiego szpitala.

O zakończeniu tego zdarzenia zadecydują obrażenia motocyklisty. Teraz policjanci będą ustalać dokładne okoliczności zdarzenia.

Na ul. Westerplatte występują utrudnienia w ruchu. Tworzą się korki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u